Distanční vzdělávání 2

V rámci distančního vzdělávání předškoláků si děti nakreslí adventní svíčky. Kolik jich bude a proč? Jakou mají barvu? Která další slova začínají na S? Vytleskejte slovo svíčka. Jaká další slova znáte se stejným počtem slabik?

Dbejte prosím na správný úchop pastelek! Podpořte kreativitu dítěte. Pokud bude mít zájem, ať nakreslí, nebo vyrobí třeba celý adventní věnec Jistě všechny rodiče napadá spousta dalších otázek k tomuto tématu. Využijte je při povídání s dětmi.

Hádanka: Je hodný a nosí dětem dárky. Kdo je to??

Obrázky si přinesou předškoláci do MŠ v den otevření.

Rodiče. Pozdravujte nám naše Vaše děti! Snad se brzy setkáme v lepších časech.

Mateřská škola Mikulov, Pod Strání 6, MIKULOV 692 01
Textová verzeGrafická verze

Kontakt

  • Mateřská škola Mikulov
    Pod Strání 6, Mikulov 692 01
  • Pod Strání 6, Mikulov 692 01

Kontaktní osoby