Informace (2)

Vážení rodiče, velmi děkuji za spolupráci před nástupem dětí do MŠ. Velmi nám to pomohlo. Informací je velmi mnoho. Jistě všechny nejvíce zajímá testování, proto jsem jako první zpracovala dokument  - Organizace neinvazivního testování dětí v MŠ, který následuje. Upřesňuji, že dítě které se nebude z důvodu netestování v MŠ nacházet, bude řádně omluveno a nebude mu poskytováno distanční vzdělávání. Jistě všechny bude zajímat, jak budou děti předávány odpoledne. V pondělí předávání proběhne stejně jako v ranních hodinách. Počítáme však s tím, že v následujících dnech si budete děti vyzvedávat ze školní zahrady. Proto dávejte dětem vhodné oblečení na zahradu. Nebude umožněn vstup rodičům do budovy MŠ. Děkujeme za pochopení, na děti se těšíme.

 

 

 

Mateřská škola Mikulov, Pod Strání 6, MIKULOV 692 01
Textová verzeGrafická verze

Kontakt

  • Mateřská škola Mikulov
    Pod Strání 6, Mikulov 692 01
  • Pod Strání 6, Mikulov 692 01

Kontaktní osoby