Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Aktuality

Ohlédnutí za edukativními skupinami EDaSTIM

V dubnu se společná cesta edukativních skupin v naší mateřské škole uzavřela a nastává čas k ohlédnutí a poděkování.

Během deseti setkání mělo 17 dětí v doprovodu maminek, tatínků… možnost společně rozvíjet dovednosti potřebné pro vstup do školy, posilovat sebevědomí, samostatnost i radost z učení. Každé dítě přicházelo se svou jedinečností, svým tempem i vlastním způsobem objevování světa. Právě to bylo pro nás všechny velkým obohacením.

Edukativní skupiny nám umožnily lépe poznat silné stránky jednotlivých dětí, jejich nadání, schopnosti a zájmy, ale také oblasti, ve kterých potřebují větší podporu, povzbuzení či více času. Díky společné práci, otevřenosti a vzájemné spolupráci jsme mohli dětem nabídnout bezpečný prostor pro růst a další rozvoj.

Velké poděkování patří všem dětem za jejich snahu, radost, vytrvalost a chuť zkoušet nové věci. Poděkování patří také rodičům… za důvěru, spolupráci a podporu, kterou svým dětem na této cestě poskytovali.

Věříme, že společně strávený čas byl pro všechny přínosem a stal se důležitým krokem na cestě k poznávání a učení dítěte.

 edastim1
edastim2